Kargo ve Teslimat

Kargo ücretiniz ne kadar?

GümüşBu.com üzerinden verilen siparişlerde 89 TL altındaki ürünlerden kargo bedeli tahsil edilmektedir. 89 TL tutarı üzerindeki siparişler ücretsiz kargo olarak gelecektir. Kargo ücreti olan ürünlerde sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. Kargo tutarı alışveriş yaparken ürün detayı olarak görülmektedir. Eğer kargo kampanyaları var ise bu sepetinizde görünecek ve ücretsiz kargo ile gönderilecektir. Güncel kargo ücreti tüm alışverişlerde: 9.9 TL ‘dir.


Kargom ne zaman ulaşır?

Tüm ürünlerimiz 2-4 iş gününde kargoya verilmektedir. Hafta sonu veya resmi tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. Bulunduğunuz şehire bağlı olarak, 1 – 5 gün içerisinde sipariş adresinize teslim edilir. Siparişlerinizi, hesabınıza giriş yaparak  “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim” sekmesinde, “Kargom Nerede?” linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. 


Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz esnasında  belirlenen kargo firmaları ile  09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde teslim edilmek üzere (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir. 


Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde  teslimat yapılmamaktadır.


Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz GümüşBu.com’a iade edilir. Teslimata ait farklı durumlar için GümüşBu.com veya kargo firması ile irtibata geçiniz

Yurtdışına teslimatınız var mı?

GümüşBu.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye’yi kapsamaktadır.