Hızlı Sipariş

BİLEKLİK

80 adet ürün var.
49 - 72 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 80 ürün bulunmaktadır

Tüm Giyim Ürünleri İle Uyumlu Bileklik Modelleri

Gündelik hayatta giyilebilecek tüm giyim ürünleri ile uyumlu bir şekilde takı ürünleri kullanmak kadınların klasik tercihlerinden birisidir. Takı, giyim kombinleri ile bir araya geldiğinde estetik görüntülü tamamlayan en büyük ihtiyaçlardan birini oluşturur. Özellikle bileklik değerli takılar arasında yer alarak, yine değerli madenler sayesinde üretilebilmektedir. Örneğin, gümüş ile üretim gerçekleştirilmiş bu takılar her zaman şıklığın simgesini oluşturmaktadır.

İster gündelik giyimde ister iş hayatında veya özel günlerde ve davetlerde tercih edilen farklı giyim kombinleri takılar ile birleştirilerek, doğru kombin elde edilebilir. Spor giyim veya klasik giyim gibi kombinler için uyumlu şekilde tercih edebileceğiniz gümüş bileklik modelleri Gümüşbu sayfası üzerinde temin edilebilir. Sayfamız sizler için onlarca farklı modelde üretim gerçekleştirdiğinden dolayı isterseniz isim yazılı isterseniz kalp veya çok ince zarif tasarımlar ile ürünler bulabilirsiniz.

Her Kadının Koleksiyonunda Bulunan Bayan Gümüş Bileklik

Her kadının takı koleksiyonu içerisinde mutlak bir şekilde yer alan ürünlerden biri olarak bayan gümüş bileklik gündelik hayatta çok sık kullanılan ürünlerden birisidir. Örneğin, sabahları işe giderken giydiğiniz takım elbiseler veya klasik giyim ürünleri ile pratik bir şekilde uyum oluşturabilir. Gündelik hayatta rahat bir şekilde sokak kıyafeti ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Her mevsim her yerde estetik bir şekilde vücudunuz ile uyum sağlayacak bu zarif ürünler birçok farklı tasarım ile kullanılabilir.

Gümüşbu firması olarak sizler için üretim gerçekleştirirken, özellikle seçtiğiniz ürünlerin yıllara dayanıklı ve estetiğini kaybetmeyen ürünler olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. Bu nedenle 925 veya 1000 ayar gümüş malzeme kalitesiyle üretim gerçekleştirerek, en zarif ve yüksek kaliteyi oluşturuyoruz. Zira bu ürünler sadece kadınlar tarafından değil erkekler tarafından da hediyelik olarak seçilmektedir.

En Özel Tasarım İle Hediyelik İsimli Gümüş Bileklik

Gümüş takı ürünlerinde en çok tercih edilen bu ürünler arasında özellikle isimli gümüş bileklik çok özel tasarımlar ile üretilmektedir. Özel tasarımlarda çiftlerin isimleri, çocukların isimleri veya hediyelik ürünlerde kullanacak kişinin isimleri gibi metinler takı üzerinde yer almaktadır.

Gümüşbu firması olarak, özellikle isimli tasarımlarda yeni evli çiftlerin ve nişanlıların isimleri ikili bir şekilde üretilen ürünlerde çok sık şekilde işlenmektedir. Bu sayede bir hediyelik olarak sunulacak bu ürünler tamamen kişiye özel olduğu için çok daha keyifli bir kullanım oluşturmaktadır. Eğer bütçenize uygun bir şekilde kendi tasarımlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, bilgileri firmamıza ulaştırdıktan sonra sadece birkaç günde ürünleri teslim alabilirsiniz.