Hızlı Sipariş

22 AYAR KAPLAMA

18 adet ürün var.
1 - 18 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 18 ürün bulunmaktadır

Daha Gösterişli Kullanım İçin 22 Ayar Kaplama

Gümüş, takı üretimlerinde çok sık tercih edilen bir metal olarak hem değerli hem de daha uygun fiyatlı bir seçenek sunmaktadır. Bu nedenle Gümüşbu sayfası olarak yüzük, kolye, küpe, bileklik veya bilezik gibi ürünlerde gümüş malzemeler ile üretim gerçekleştiriyoruz. Ancak her ne kadar 925 ayar gümüş malzeme kullanılmış olsa da altın çok daha ilgi çekici ve özel görüldüğü için gümüş ürünler üzerinde 22 ayar kaplama işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

22 ayar altın; 24 ayar olarak bilinen %100 saf altın yerine %91,6 oran oluşturan saf altını ifade eder. Arada kalan bu %8 gibi fark diğer metaller ile tamamlanır. Yani gerçek altın sonrasında en çok tercih edilen altın ürünü, 22 ayar altın olarak bilinmektedir. İşte bu malzeme daha değerli ve estetik görünmesi istenen gümüş takılar üzerinde kaplama malzemesi olarak kullanılır. Ancak 22 ayar altın kaplama çok estetik ve ince bir şekilde gerçekleştirildiğinde, gerçek bir altın görünümü gibi saf bir görüntü elde edilebilir.

Altın Kaplama Gümüş Sayesinde Takılarda Fark Oluşturulabilir

Firmamız tarafından gerçekleştirilen üretimlerde altın ürünler yerine altın kaplama gümüş ürünler sunulması seçilmektedir. Çünkü bu ürünler takılarda fark oluşturan estetik bir görüntü ortaya çıkarırken, aynı zamanda gümüş malzemelerin uygun fiyatı sayesinde alternatif sağlamaktadır. Örneğin, bu konuda alyans satın almak isteyen bir kişi, altın yüzük almak istediğinde çok yüksek bir fiyat ödemek zorundadır. Ancak altın kaplama ile üretilmiş bir gümüş yüzük, çok daha uygun fiyat ile alternatif oluşturmaktadır.

Bir altın alyans ile altın kaplama uygulanmış bir gümüş alyans arasında görüntü ve estetik açısından çok düşük farklılıklar bulunsa da fiyat açısından büyük farklılıklar yer almaktadır. Bu nedenle Gümüşbu sayfasında özellikle düğün takıları konusunda günümüzde birçok kişi bilezik, gerdanlık, burma bilezik veya kolye gibi ürünlerde altın kaplama ürünleri tercih etmektedir.

Son Yılların Tercihi 22 Ayar Kaplama Bilezik

Bahsedildiği şekilde estetik sonuçlar açısından benzer sonuçlar oluşturmakla birlikte 22 ayar kaplama bilezik çok daha uygun fiyatlar sağlamaktadır. Bu nedenle Gümüşbu sayfası olarak birçok farklı bilezik modeli ile birlikte sizlere bu ürünleri sıklıkla sunuyoruz. 925 ayar gümüş malzeme ile bilezik üretimi gerçekleştirildikten sonra üzerinde 22 ayar altın ile kaplama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle son yıllarda özellikle genç çiftler tarafından düğün öncesinde veya misafirler tarafından takı törenleri için tercih edilebilmektedir.