Hızlı Sipariş

AYAK PARMAK YÜZÜKLERİ

12 adet ürün var.
1 - 12 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 12 ürün bulunmaktadır

Sahillere Renk Getiren Ayak Parmak Yüzükleri

Son yıllarda gençler tarafından çok sık şekilde tercih edilmeye başlanan gümüş takılar arasında ayak parmak yüzükleri yer almaktadır. Bu yüzükler normal yüzük tasarımlarına göre farklı bir şekilde üretilmektedir. Genellikle ayaklarda işaret parmağı, orta parmak ve yüzük parmağı gibi farklı parmaklarda kullanılabilen ürünlerdir. Özellikle yaz mevsimlerinde plajlarda boy gösteren kadınlar tarafından ve gençler tarafından çok sık şekilde tercih edilen ürünler arasına girmeyi başarmıştır.

Çok eski bir mazisi bulunmasa dahi son yıllarda giderek kullanımı artan bu ürünler genellikle gümüş gibi madenler ile üretilmektedir. Gümüş veya altın kaplama gümüş gibi tasarımlar oluşturan gümüş ayak parmak yüzüğü özellikle uzun ayak parmaklarına sahip bayanlarda çok daha estetik görülmektedir. Bu nedenle farklı tasarımlar ve işlemeler ile onlarca ürün Gümüşbu sayfası olarak sizlere sunduğumuz takılar arasında bulunmaktadır.

Ayak Parmak Yüzükleri Kişiye Özel Şekilde Üretilebilir

Mutlak bir şekilde 925 ayar gümüş malzemesi ile ve el yapımı ile üretilen ayak parmak yüzükleri bazen üzerinde taş işlemeleri kullanarak, daha farklı tasarımlar haline getirilebilir. Bir veya iki gram gibi çok hafif bir kullanım oluşturduğundan dolayı denize girerken dahi kararmadan kullanım sağlanabilmektedir. Özellikle birçok kişi bu ürünlerde kişiye özel üretimler talep etmektedir. Kişiye özel üretimlerde yüzük üzerinde farklı işlemeler ve motifler kullanılabilir.

Kişiye özel bir şekilde talep edilen tasarımlarda isim veya motif eklentileri yaklaşık 1-2 gün gibi sürede tamamlanabilmektedir. Sayfa üzerinde siparişini vereceğiniz üründe uygulanması gereken işlemi net bir şekilde belirtilebilir ve siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlanabilir bir şekilde üretilmiş olduklarından dolayı ürünler her parmağınıza uygun bir şekilde sade olarak keyifli bir kullanım sağlamaktadır.

Trend Oluşturan Ayak Parmak Yüzükleri Modelleri

Zarif ve ince tasarımlar sayesinde her gün daha fazla kişi tarafından kullanımı tercih edilmeye başlanan bu yüzükler, özellikle bir trend haline gelmeye başlamıştır. Bu modayı takip eden kadınlar özellikle yaz mevsimleri geldiğinde ürünleri daha fazla tercih etmektedir. Bu nedenle trend oluşturan ayak parmak yüzükleri modelleri konusunda sayfamız sıklıkla tercih edilmektedir.

Gümüşbu sayfası olarak sizlere her yıl yenilenen modeller ile hizmet sunmaya çok yüksek özen gösteriyoruz. Bu sayede daha farklı tasarımları ön plana çıkarabilmek için el yapımı ürünlerimizi daha yüksek sayılara ulaştırarak, sayfamızda yeniden sizlere sunuyoruz. Tasarımlarımızda tekli, sonsuzluk tasarımlı veya ikili gibi birçok farklı yüzük yer almakla birlikte her ürün mutlak şekilde estetik kullanım oluşturmaktadır.