Hızlı Sipariş

ŞAHMERAN

1 Ürün var.

Anadolu Kültüründen Bileklerinize Uzanan Şahmeran

Anadolu kültüründe şahmeran binlerce yıldır hikayesi ile büyük bir efsane oluşturmaktadır. Aslında İran mitolojisinde rastlanan, fakat Anadolu'da birçok kentte sahiplenilmiş bir yapısı olan bu efsane, birçok farklı noktada kendini göstermeyi başarmıştır. Öyleki kadınlar için takı ve kolyeler gibi ürünlerde dahi bu efsane yerini almıştır.

Gümüşbu sayfası olarak sizlere sunduğumuz takı modelleri içerisinde şahmeran modelleri sayesinde bu efsaneyi bileklerinize kadar ulaştıran ürünler sağlıyoruz. Nazik bir tasarımla işlenmiş ve el emeği ile üretilmiş olan bu takılar, yüksek kalite gümüş malzeme ile üretilmişlerdir. Bu takılar hem bir bileklik olarak hem de halhal şeklinde de tercih edilen ürünlerdir. Halhal, kadınlarda özellikle ayak bileği için tasarlanmış özel bir takı oluşturmaktadır.

Halhal şeklinde kullanımı ile birlikte ayak parmağından başlayarak, ayak bileğine kadar uzayabilen bir yapı gösteren bu gümüş takı modelleri özellikle yaz mevsimlerinde çok daha estetik bir kullanım oluşturmaktadır. Kısa paçalı pantolonlar, şortlar ve etek gibi ürünler ile birlikte plajlarda ve yazlık sayfiye bölgelerde birçok kadın tarafından bu takı ürünleri tercih edilmektedir.

Özel Tasarımlar İle En Şık Gümüş Şahmeran Ürünleri

Genellikle gümüş şahmeran ürünleri klasik bir tasarım ile birlikte bilekten başlayarak, orta parmağa uzanan bir yapı ile üretilmektedir. İkili bir yapının birleşimi sayesinde üretilmiş bu ürünlerde özellikle orta kısımda farklı motifler kullanılabilmektedir. Bu tasarımlarda siyah pırlanta, inci, pırlanta işlemeleri veya yine gümüş madeni ile işlemeler gerçekleştirilebilmektedir.

Özel işlemeler ile üretilmiş bu ürünlerde kadınların isteklerine bağlı olarak birçok farklı eklenti sağlanabilmektedir. Bazen isim eklentileri ve çiçek motifleri gibi eklentiler dahi talep edilebilmektedir. Gümüşbu firması olarak en çok önem verdiğimiz nokta, her zaman beğenilen ve kalitesi ile kullanıldığı her zaman estetik görüntüler ortaya çıkarılan ürünlerin sunulmasıdır.

En Çok Tercih Edilen Şahmeran Gümüş Bileklik Modelleri

Son yıllarda firmamızın sunduğu ürünler arasında en çok tercih edilen bileklik modelleri genellikle ismini bu efsaneden alan ürünlerdir. Genç veya yetişkin tüm kadınlarda estetik bir kullanım oluşturan her bir tür farklı takı ile kombin şekilde de kullanılabilmektedir. Bu nedenle ünlüler tarafından da tercih edilen bir kullanım oluşturmaktadır.

Sayfamızda sunulan tüm şahmeran gümüş bileklik modelleri özellikle malzemeleri konusunda çok yüksek bir kalite oluşturmaktadır. Çünkü üretimlerimizde firma olarak mutlak şekilde 925 ayar gümüş malzeme tercih ederken, el işçiliğiyle üretim gerçekleştiriyoruz. Bu sayede Gümüşbu firması olarak Türkiye'nin aradığı kaliteyi sağlayan üstün ürünleri ortaya koyuyoruz.