Hızlı Sipariş

GÜMÜŞ SET

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Takım Halinde Şıklık İçin Gümüş Set Ürünleri

Kadınlar tarafından kullanılan takılar seçilirken, genellikle birbirine yakışan ve uyum oluşturan ürünler seçilmek istenir. Bu noktada aynı seri üzerinde aynı malzemeler ile üretilmiş ürünler gümüş set şeklinde tercih edilebilir. Genellikle bu setler içerisinde yüzük, küpe ve kolye gibi ürünler bir araya getirilerek, tam set halinde kullanım elde edilmesi sağlanır.

Gümüşbu firması olarak üretimlerimizde mutlak şekilde en üstün malzeme kalitesine özen gösteriyoruz. Bu nedenle gümüş takı seti ürünlerimizde özellikle 925 veya 1000 ayar gümüş malzeme kullanıyoruz. Takı setleri içerisinde ikili, üçlü ve dörtlü setler yer alıyor. Örneğin, 4’lü set olarak üretilmiş bir ürün içerisinde bir çift küpe, bir adet yüzük ve bir adet kolye olmak üzere aynı malzemeler ile üretim gerçekleştiriliyor.

Zevkinize uygun bir şekilde setler arasından seçim gerçekleştirirken, modern veya otantik işlemeler içeren ya da doğal taş kullanımı ile üretilmiş ürünler bulabilirsiniz. Özellikle otantik setler son yıllarda Anadolu'nun birçok kentinde geleneksel kıyafetler ile uyum içerisinde düğünler gibi etkinlikler sırasında tercih ediliyor. Modern setler ise iş hayatında yer alan kadınlar için çok daha estetik ve prestijli kullanımlar oluşturuyor.

Farklı Üretim Teknikleri İle Sunulan Gümüş Set Modelleri

Gümüşbu firması olarak sizlere sunduğumuz gümüş set modelleri içerisinde birçok farklı üretim yöntemi kullanıyoruz. Örneğin, bu yöntemlerden biri olarak çekiç dövme sanatı sayesinde gümüş malzeme taşlar ile birleştirilerek, işlemeli ve motifli üretimler sağlanıyor. Farklı bir yöntem olarak Anadolu'nun köklü tekniklerinden biri olan kazaziye sanatı veya telkari sanatı gibi yöntemler kullanılabiliyor.

Tercih edilen bu özel üretim teknikleri sayesinde özellikle değerli taşlar gümüş takılarda birleşim sağlayarak, çok daha estetik görüntüler ortaya çıkarıyor. Sayfamızda bulabileceğiniz onlarca farklı modeli inceleyerek, bütçenize uygun bir şekilde nazar takıları, Osmanlı motifleri veya dövme setler gibi ürünler bulabilirsiniz.

Her Kullanıcının Bütçesine Uygun Gümüş Set Fiyatları

Çok yüksek bir malzeme kalitesi kullanılarak el emeği ile üretimler gerçekleştirilmesine rağmen sayfamızdaki tüm ürünlerde çok uygun fiyatlar yer almaktadır. Bu kapsamda gümüş set fiyatları sayfamızı kullanan her kişi için uygun bir bütçe ile rahatlıkla temin edilebilir. İster klasik şekilde sunulan tasarımlar ister özel tasarımlar ile tam zevkinize uygun takıları 365 gün kullanabilirsiniz. Özellikle iş hayatında kullanacağınız ve gündelik hayatta her gün değiştirerek kullanacağınız takı setlerini Gümüşbu sayfası olarak sizlere sunuyoruz.