Hızlı Sipariş

KOMBİN KOLYELER

21 adet ürün var.
1 - 21 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 21 ürün bulunmaktadır

Genç Anneler İçin Kombin Kolyeler

Kadınlar için takılar, estetik ve güzellik ne kadar önemli ise çocuk sahibi olmak ve çocuklarına sevgi göstermek de o kadar önemlidir. Çocuklarına olan sevgisi ile yaşamını bir araya getiren kadınlar, kullandıkları takılar gibi ürünlerde dahi bazı hassasiyetlere sahiptir. Çocuklarının ismini sürekli olarak bir nişan gibi göğsünde taşımak isteyen kadınlar için ürünlerimiz arasında kombin kolyeler yer alıyor.

Özel bir yapıyla isim eklentisi ve anne çocuk tasarımları gibi modeller oluşturan kombin kolyeler genç anneler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Gümüşbu firması olarak üretimlerde birçok farklı model sunuyoruz. Sunduğumuz bu modellerde kardeş isim kolye, çocuk figürlü isim kolye veya anne çocuk tasarım kolyeler gibi ürünler bulunuyor. Bu ürünler günümüzde çok trend takılar arasında yer alarak, spor ve klasik kombin giyim ürünler ile eşleştirilebiliyor.

Birlikte Kullanılabilecek İkili Kolye Modelleri

İki farklı tasarım kolyenin aynı anda kullanılabilmesi için sunulan ikili kolye modelleri farklı tasarımları bir araya getirme şansı sağlıyor. Örneğin, bir adet harf kolye ve bir adet kalp kolye bir araya getirilerek, sevginin ve mutluluğun temsili olarak kullanım sağlanabiliyor. Sadece tek bir tasarımın iki farklı motif ile bir araya getirilmesi sayesinde de ikili kolye tasarımı sağlanabiliyor. Örneğin kırlangıç motif tasarımı, bir sağ bir sol olmak üzere kombin haline getirilebiliyor.

İkili kombin şeklinde üretilmiş kolyelerde özellikle farklı motiflerin bir araya getirilmesi ile bir uyum sağlamasına önem gösteriliyor. Bu nedenle Gümüşbu firması olarak uyum için bir erkek bir kız çocuk motifi veya ay-yıldız motifleri gibi birçok farklı motif birleştirilebiliyor. Özellikle genç anneler tarafından anne çocuk kombinleri çok sık tercih edilen ürünler arasında bulanıyor. Hatta bazı kombinlerde 3 motifin bir araya getirilmesi ile çok daha özel setler sunuluyor.

Tekli Takılar Kadar Uygun Kombin Kolye Fiyatları

Çoğu zaman tekli bir şekilde üretilmiş sade ve zarif bir kolye için ödeyeceğiniz ücret ile sayfamız üzerinde kombin ürünler temin edebiliyorsunuz. İsteğinize bağlı bir şekilde isim işlemi gerçekleştirilebilen kombin ürünlerde çok uygun fiyatlar sağlanıyor. Bu nedenle tekli takılar kadar uygun bir fiyat ile kombin kolye fiyatları sayesinde sayfamızda alışveriş yapabiliyorsunuz.

Yılların tecrübesi ile takı sektöründe üretim, malzeme ve işlem kalitesine çok yüksek özen gösteren Gümüşbu markası sayesinde en iyi ürünlere çok pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Alışverişlerinizde 50 TL üzerinde ücretsiz kargo imkanı bulabilmeniz ile birlikte sadece birkaç gün içerisinde 925 ayar gümüş üretim ile ürünler size ulaştırılıyor.